Správa nemovitostí

Provoz a evidence
Hospodaření
Technický servis
Účetnictví
Služby – předpisy a vyúčtování

Správa - doplňující služby

Technická pomoc
Založení SVJ

O nás

Společnost E LOCA, spol.s r.o. byla založena v roce 2004 vyčleněním správy nemovitostí a souvisejícími službami ze sdružení podnikatelů KANCELÁŘ H+M, PROJEKTY A REALITY, vzniklé v roce 1992.

Provádíme kompletní servis správy a údržby nemovitostí (provozní, ekonomické a technické zajištění) včetně poradenství v oblasti správy nemovitostí.

Činnosti související se správou nemovitosti provádíme podle potřeby klienta buď kompletně nebo samostatně (např.vedení účetnictví, výpočet a vyúčtování služeb spojených s užíváním bytových a nebytových prostor, technickou správu, technickou pomoc, ap.).

Ceny služeb jsou kalkulovány individuálně dle rozsahu potřeb jednotlivých klientů.

Dlouhodobě spolupracujeme s dalšími technickými odborníky, znalci, právníky, ekonomy, daňovými poradci a ověřenými stavebními a řemeslnými firmami.

Havarijní službu řešíme v rámci dlouhodobého průběžného smluvního vztahu s 24h havarijní službou. Za havarijní pohotovost neúčtujeme žádný poplatek.

Komunikace s vlastníkem a nájemníky je zajištěna osobně, telefonicky, poštou nebo e-mailem.

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme v rámci správy nemovitosti připraveni pomoci s řešením vnitřní problematiky těchto subjektů a poskytnout jednací místnost ke schůzím.

Za přebírání nemovitosti od předchozí správy neúčtujeme žádný poplatek.

Pracovníci společnosti E LOCA, spol.s r.o. důsledně dodržují vnitřní etický kodex firmy.

Naším hlavním cílem při poskytování služeb je spokojenost klienta. Kromě nezbytné odbornosti a zkušenosti klademe velký důraz na slušnost, solidnost a odpovědnost. Své služby poskytujeme s ohledem na potřeby jednotlivých klientů a s osobním přístupem.

Kontaktní informace

Adresa: ELOCA, spol. s r.o., Mezibranská 3, 110 00 Praha 1

Tel/fax: 296220052, 736610420

e-mail: kancelar@eloca.cz

IČ: 27200205
zapsaná v OR u Městského soudu v Praze v oddílu C,
vložce 103942 dne 5.1.2005